top of page
Поиск

Розробка уроку для 1 класу:"Вивчаємо букви і звуки . Літери Ww, Xx, звукb [w], [ks]. Розвиток

  • bondarenkona
  • 10 дек. 2015 г.
  • 2 мин. чтения

Тема: Вивчаємо букви і звуки . Літери Ww, Xx, звукb [w], [ks]. Розвиток навичок читання

Мета:

- практична: оволодіти мовними засобами для іншомовного спілкування, формувати уявлення учнів про написання літер W, X та їх вимову.

- розвиваюча: розвивати фонематичний та інтонаційний слух, мовну здогадку, навички читання.

- освітня: збагачувати духовний світ особистості, розширювати знання про будову англійської мови.

- виховна: засобами іноземної мови виховувати особистість високого морального ґатунку, прищеплювати інтерес до навчання.

Обладнання: підручник Family and friends starter, роздатковий матеріал, демонстраційний плакат, магнітофон та записи.

Тип уроку: комбінований.

Хід уроку

І. Початок уроку

1.Організаційний момент

- Good morning, children! I`m glad to see you, sit down, please.

2. Фонетична зарядка

- Розпочнемо наш урок з читання вірша:

I`ve got a doll,

I`ve got a ball,

They are nice and small,

I like them all.

  • Давайте перекладемо цей вірш/прочитаємо разом/індивідуально.

ІІ. Основна частина уроку

3. Поточний контроль навичок та вмінь

- Answer my questions, please:

-What colour is it? (Демонстрація карток з кольорами)

4. Подача нового матеріалу

.

- З’єднайте крапочки на дошці таким чином, щоб у вас вийшли літери. Що це за літери? Хто знає слова, в яких є ці літери?

- Напишемо ці літери в повітрі. Літера W та літера X (написання літер у повітрі, демонстрація карток із зображенням літер та зі словами xylophone, watermelon)

5. Тренування в мовленні

- Open your books at page 60, listen and point.

/w/

/w/ woman

/w/ wall

/Ks/

/Ks/ box

/Ks/ fox

- Наведіть літери W, X пальчиком. Тепер олівцем.

- Послухайте запис. Якщо будете чути звук /w/, піднімайте картку з літерою W, якщо звук /ks/ - з літерою Х.

6. Практика в мовленні

- А зараз прочитайте слова з дошки ланцюжком

Box, fox, six, fix, text, rex, doxy, dixy, ox, foxy, lax, tax, pax, mix, taxi.

Wall, windy, well, wet, win, will, wet, wind, welt.

- Проспіваємо пісеньку (Listening 99)

What`s this? What`s this?

/w/ /w/ /w/

It`s a wall.

A wall.

A woman by a wall.

What`s this? What`s this?

/Ks/ /Ks/ /Кs/

It`s a box.

A box.

A fox in a box.

7.Систематизація вивченого

- Open your workbooks at page 60. Let`s do some exercises. (1 – навести та прописати літери W, X. 2 – вписати літери в слова, 3 – обвести підходящу літеру в слові, 4 – зафарбувати літери W, X)

- Let me check your works.

ІІІ. Заключна частина уроку

8. Підведення підсумку уроку

- Які літери ми сьогодні вивчали?

- Які слова з цими літерами ви запам’ятали?

Словесне оцінювання роботи учнів.


 
 
 

Comments


© 2015 НАТАЛІЯ БОНДАРЕНКО

  • Facebook Clean Grey
  • Twitter Clean Grey
  • LinkedIn Clean Grey
bottom of page